top of page
Contract Review

O KANCELARII

Zadbaj o swoje prawa

BIZGATE-LEX KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MARKA NIEWIADOMSKIEGO od 2011 roku świadczy usługi na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych na terenie całej Polski, w szczególności we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Kancelaria oferuje szeroki zakres usług, ze szczególnym naciskiem na sprawy gospodarcze i cywilne. Umiejętność połączenia szerokiego spojrzenia z indywidualnym podejściem wyróżnia nas na rynku.

Celem KANCELARII jest ochrona Państwa praw i walka o nie. Radca prawny jest osobą, która dzięki wiedzy i doświadczeniu potrafi skutecznie dbać o Państwa bezpieczeństwo i maksymalizować Państwa szanse w razie ewentualnych problemów. Dzięki pomocy profesjonalisty nie musicie Państwo obawiać się wielości, złożoności, zmienności i częstej niespójności obowiązujących przepisów prawa.

Marek Niewiadomski

Urodziłem się we Wrocławiu, w 1983 roku.

W 2002 roku ukończyłem XIV LO we Wrocławiu, należąc do wąskiego grona osób, które dobrowolnie zdawały tzw. nową maturę.

W roku 2007 ukończyłem z wyróżnieniem studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Część studiów odbyłem na Uniwersytecie w Salzburgu, w ramach programu Socrates-Erasmus.

W roku 2008 ukończyłem studia licencjackie na kierunku ekonomia na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

W latach 2007-2010 odbywałem aplikację sądową przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu, którą ukończyłem z wynikiem bardzo dobrym.

Od roku 2011 wykonuję zawód radcy prawnego, po wpisie na listę radców prawnych OIRP we Wrocławiu (WR-2137). W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na sprawach cywilnych i gospodarczych, świadcząc kompleksowe usługi na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.

W roku 2014 rozpocząłem studia doktoranckie z zakresu postępowania cywilnego na Uniwersytecie Wrocławskim.

Prowadzę zajęcia dla studentów Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (w tym dla studentów studiów MBA w języku angielskim) oraz szkół prywatnych. Prowadzę szkolenia dla podmiotów publicznych i przedsiębiorców.

W życiu prywatnym jestem mężem i ojcem. W wolnych chwilach próbuję przyswoić całą Wikipedię.

bottom of page